Psihoterapeuți membri ARPCP

Membrii fondatori
Bonațiu Mihaela Eugenia București
Botezat-Antonescu Ileana București
Bugheanu Mihaela București
Cioicoiu (Sfeta) Laura București
Crasan (Badea) Ionela Daniela Pitești
Foca (Din) Florența Doinița București
Livadariu (Barbu) Gabriela București
Lumpan Marius București
Marcu Nicolae București
Niculescu Georgeta București
Palada (Brașov) Florentina București
Panait Oana Dana Craiova
Păunescu Adrian București
Ploeșteanu Sfîrlea Daniela București
Shrevel Rodica Piatra Neamț
Psihoterapeuți Formatori
Crasan (Badea) Ionela Daniela Pitesti badeadana@hotmail.com
Foca (Din) Florenta Doinita Bucuresti florentadin@yahoo.com
Niculescu Georgeta Bucuresti georgeta_niculescu@yahoo.com
Palada (Brasov) Florentina Bucuresti paladaflorentina@gmail.com
Ploesteanu Sfirlea Daniela Bucuresti dana.ploesteanu@gmail.com
Psihoterapeuți specialiști
Agachi Ioana Bucuresti ioanaagachi@gmail.com
Capraru Nicoleta Bucuresti nicoleta.capraru@gmail.com
Dogaru Iuliana Arina Bucuresti contact@arinadogaru.ro
Miron Ozana Raluca Brașov ozana.miron@gmail.com
Psihoterapeuți cu drept de liberă practică autonomi
Alexandru Natalia Mihaela Bucuresti natalia.alexandru@gmail.com
Brăscăuceanu Cosmina București cosmina_brascauceanu@yahoo.com
Constantin Viorela Bucuresti constantin.viorela@yahoo.com
Costachel Nicoleta Bucuresti nicoletacostachel@yahoo.com
Cuc (Todeci) Anca Bucuresti psihologcucanca@yahoo.com
Cucu Alexandra Bucuresti alexandra.cucu1@gmail.com
Dobrota Laurentiu Vasile Bucuresti laurrentiudobrota@yahoo.com
Durla Catalin Bucuresti catalin.durla@gmail.com
Gauca Ancuta Cristina Bucuresti ancagauca@hotmail.com
Hrituc Raluca Nicoleta Bucuresti raluca.hrituc@gmail.com
Mariniță Claudia București claudia.marinita@gmail.com
Mihaila Elena Irina Bucuresti iri05_mihaila@yahoo.com
Pușcaș Mihaela Bianca București, Bruxelles contact@biancapuscas.com
Rotaru Irina Ploiesti psihirinarotaru@gmail.com
Stanescu Botan Dana Bucuresti botandana@yahoo.com
Stefan Luiza Bucuresti stefan.luiza.sl@gmail.com
Toma Margareta Bucuresti margatoma626@yahoo.com
Tudosie Teodora Mihaela Craiova mttudosie@yahoo.com
Vladoiu Mirela Florentina Bucuresti vladoiu.mirela.florentina@gmail.com
Psihoterapeuți cu drept de liberă practică sub supervizare
Acatrinei Lavinia București cabinetacatrinei@gmail.com
Andone Andrei Bucuresti aandone81@yahoo.com
Andrei Oana Maria Bucuresti andrei_oana19@yahoo.com
Botea Maria Bucuresti mariabotea13@gmail.com
Botezat Antonescu Radu Bucuresti radubotezat@yahoo.com
Brau Ros Cristina Piatra Neamt sab.brauros@gmail.com
Calinescu Gabriela Bucuresti calinescugabriela@yahoo.com
Ciovarnache Irina Bucuresti aniriciov@yahoo.com
Cojan Toma Irina Bucuresti irinatoma90@yahoo.com
Cojocaru Nicolette Bucuresti nicolettecojocaru@gmail.com
Cosmescu Raluca Bucuresti raluca_cosmescu@yahoo.com
Craciun Roxana Bucuresti rox.craciun@yahoo.com
Diaconescu Paul Cornel Bucuresti pauldiaconescu@me.com
Dinu Elena Andreea Bucuresti dinuelenaandreea@gmail.com
Filipon Bogdan Bucuresti fili31@yahoo.com
Fita Mirela Bucuresti mirelafita@yahoo.com
Fratila Alma Alexandra Bucuresti alma.fratila01@gmail.com
Geamana Dragos Bucuresti dragosgeamana@gmail.com
Georgescu Janina Ploiesti j.georgescu@yahoo.com
Gurzu Octavian Giurgiu octaviangurzu@yahoo.com
Huszar Valentina Bucuresti valentinahuszar@yahoo.com
Ianuc (Popa) Nicoleta Cristina Bucuresti cristinaianuc@yahoo.com
Iordachescu Iuliana Pitesti iuliaiordachescu@yahoo.com
Lepoiev Ana Bucuresti ana.lepoiev@gmail.com
Lorincz Daniela Bucuresti daniela.lorincz@gmail.com
Marin Adina Bucuresti marinadina09@yahoo.com
Mihai Filip Nicolae Bucuresti mihaifilip@yahoo.com
Mojoiu Elena Bucuresti ina.psihoterapie@gmail.com
Munteanu Diana Bucuresti munteanuelenadiana@gmail.com
Neacsu Luiza Veronica Bucuresti luiza_neacsu@yahoo.com
Neacsu Raluca Ioana Bucuresti ioananeacsu2002@gmail.com
Paun Cristina Bucuresti cristina.r.paun@gmail.com
Pirosca Eva Bucuresti eva_pirosca@yahoo.com
Pop Elena Bucuresti
Rosca Daniel Bucuresti i.daniel.rosca@gmail.com
Sandru Mirela Iuliana Bucuresti misandru@gmail.com
Sarpe Marcel Focsani marcel_sarpe@yahoo.com
Solonariu Elena Bucuresti elenasolonariu@yahoo.com
Sorana Serpe Piatra Neamt sorana.serpe@yahoo.com
Stancu Mihai Bucuresti mihaistancu@yahoo.com
Stancu Nicoleta Bucuresti nicoletastancu123@yahoo.com
Stoica Marina Olimpia Bucuresti ii.marinastoica@yahoo.com
Teodora Ignat Bucuresti teodora.ignat@gmail.com
Teodorescu Mihaela Antoaneta Braila mihateo@gmail.com
Titu Alina Maria Pitesti alinamaria.titu@yahoo,com
Tudor Oana-Cezarina Timisoara oanaa.tudor@gmail.com
Udrea Gabriela Bucuresti gabiudrea@yahoo.com
Victor Gheorman Craiova victor_gheorman1@yahoo.com
Daniliuc Adina Maria Riverchapel (Irlanda) aditzac@gmail.com
Psihoterapeuți în formare
Andrei Eugen
Badârcea Dorina Carmen
Bucătaru (Ionica) Alexandra
Comăndașu Ion Cazimir
Conu-Radu Irina Domnina
Lumpan Cătălina Andreea
Lungu Cosmin
Roșu Liliana
Sârbu Laura
Sima Ruxandra Gențiana
Tața Anitha Theodora
Vârgolici Loredana Elena

Oras/online
Lorem 4
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, ei graece doming dolorem sea, homero definiebas quaerendum et eum. Ex usu laudem iisque probatus, vel eu labitur oporteat. Mea ei justo assentior, duo discere alterum constituam ex, usu ne latine blandit salutatus. At nec nulla altera similique, ea dico inciderint duo. Mel adhuc laboramus at, vix rebum ipsum ad.

Oras/online
Lorem 3
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, qui sonet putant dissentias ne, at ludus temporibus qui. Te nam feugait mandamus perpetua. Vis aeque verterem ea, facete delenit nonumes at mei. An usu novum quando definitionem.

Oras/online
Lorem 2
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, mei quot copiosae voluptatum ut, at ipsum voluptaria dissentias mel. Ea per nonumy urbanitas. Id legere labitur sit, his atqui decore no. Everti oportere ei has, harum pericula cotidieque duo cu.

Oras/online
Lorem Ipsum
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

In pretium et purus vitae porttitor. In imperdiet, eros non auctor lobortis, velit quam varius nisi, congue lacinia erat arcu eu orci. Praesent efficitur fermentum tortor, a bibendum risus laoreet a. Proin id volutpat eros. Nam velit purus, tempus nec gravida nec, pretium eget tellus.

Oras/online
Lorem 3
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, qui sonet putant dissentias ne, at ludus temporibus qui. Te nam feugait mandamus perpetua. Vis aeque verterem ea, facete delenit nonumes at mei. An usu novum quando definitionem.

Oras/online
Lorem 2
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, mei quot copiosae voluptatum ut, at ipsum voluptaria dissentias mel. Ea per nonumy urbanitas. Id legere labitur sit, his atqui decore no. Everti oportere ei has, harum pericula cotidieque duo cu.

Oras/online
Lorem Ipsum
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

In pretium et purus vitae porttitor. In imperdiet, eros non auctor lobortis, velit quam varius nisi, congue lacinia erat arcu eu orci. Praesent efficitur fermentum tortor, a bibendum risus laoreet a. Proin id volutpat eros. Nam velit purus, tempus nec gravida nec, pretium eget tellus.

Oras/online
Lorem 3
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, qui sonet putant dissentias ne, at ludus temporibus qui. Te nam feugait mandamus perpetua. Vis aeque verterem ea, facete delenit nonumes at mei. An usu novum quando definitionem.

Oras/online
Lorem 2
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, mei quot copiosae voluptatum ut, at ipsum voluptaria dissentias mel. Ea per nonumy urbanitas. Id legere labitur sit, his atqui decore no. Everti oportere ei has, harum pericula cotidieque duo cu.

Oras/online
Lorem Ipsum
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

In pretium et purus vitae porttitor. In imperdiet, eros non auctor lobortis, velit quam varius nisi, congue lacinia erat arcu eu orci. Praesent efficitur fermentum tortor, a bibendum risus laoreet a. Proin id volutpat eros. Nam velit purus, tempus nec gravida nec, pretium eget tellus.

Oras/online
Lorem 4
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, ei graece doming dolorem sea, homero definiebas quaerendum et eum. Ex usu laudem iisque probatus, vel eu labitur oporteat. Mea ei justo assentior, duo discere alterum constituam ex, usu ne latine blandit salutatus. At nec nulla altera similique, ea dico inciderint duo. Mel adhuc laboramus at, vix rebum ipsum ad.

Oras/online
Lorem 3
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, qui sonet putant dissentias ne, at ludus temporibus qui. Te nam feugait mandamus perpetua. Vis aeque verterem ea, facete delenit nonumes at mei. An usu novum quando definitionem.

Oras/online
Lorem 2
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, mei quot copiosae voluptatum ut, at ipsum voluptaria dissentias mel. Ea per nonumy urbanitas. Id legere labitur sit, his atqui decore no. Everti oportere ei has, harum pericula cotidieque duo cu.

Oras/online
Lorem Ipsum
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

In pretium et purus vitae porttitor. In imperdiet, eros non auctor lobortis, velit quam varius nisi, congue lacinia erat arcu eu orci. Praesent efficitur fermentum tortor, a bibendum risus laoreet a. Proin id volutpat eros. Nam velit purus, tempus nec gravida nec, pretium eget tellus.

Oras/online
Lorem 4
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, ei graece doming dolorem sea, homero definiebas quaerendum et eum. Ex usu laudem iisque probatus, vel eu labitur oporteat. Mea ei justo assentior, duo discere alterum constituam ex, usu ne latine blandit salutatus. At nec nulla altera similique, ea dico inciderint duo. Mel adhuc laboramus at, vix rebum ipsum ad.

Oras/online
Lorem 3
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, qui sonet putant dissentias ne, at ludus temporibus qui. Te nam feugait mandamus perpetua. Vis aeque verterem ea, facete delenit nonumes at mei. An usu novum quando definitionem.

Oras/online
Lorem 2
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

Lorem ipsum dolor sit amet, mei quot copiosae voluptatum ut, at ipsum voluptaria dissentias mel. Ea per nonumy urbanitas. Id legere labitur sit, his atqui decore no. Everti oportere ei has, harum pericula cotidieque duo cu.

Oras/online
Lorem Ipsum
Limba vorbita, specializari (ex: psihoterapie pentru copii etc.)

In pretium et purus vitae porttitor. In imperdiet, eros non auctor lobortis, velit quam varius nisi, congue lacinia erat arcu eu orci. Praesent efficitur fermentum tortor, a bibendum risus laoreet a. Proin id volutpat eros. Nam velit purus, tempus nec gravida nec, pretium eget tellus.

Scroll to Top